ФУСТАН
ФУСТАН
ФУСТАН
ФУСТАН
ФУСТАН
ФУСТАН
ФУСТАН
ФУСТАН
ФУСТАН
ФУСТАН
OKAIDI

ФУСТАН

Шифра на артикл: 0695523325
1.879 МКД
1.879 МКД
1.879 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
( Одреди величина ) ( Одреди величина )
  • 10Г
  • 12Г
Залихи
Количина: 1
2
1
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија ФУСТАНИ
Боја ЖОЛТА
Бренд OKAIDI
Назив ФУСТАН
Пол ДЕВОЈЧИЊА
Состав 4% еластин,96% памук

Моментално нема коментари
Карактеристика Вредност
Kатегорија ФУСТАНИ
Боја ЖОЛТА
Бренд OKAIDI
Назив ФУСТАН
Пол ДЕВОЈЧИЊА
Состав 4% еластин,96% памук
Моментално нема коментари

Слични производи

Sačuvano u omiljne
ФУСТАНИ 0682319900
2.399 МКД
Големина
10Г
12Г
Sačuvano u omiljne
ФУСТАНИ 0697575520
2.399 МКД
Големина
10Г
12Г
Sačuvano u omiljne
ФУСТАНИ 0697574138
1.989 МКД
Големина
10Г
12Г
14Г
Sačuvano u omiljne
ФУСТАНИ 0697573520
2.399 МКД
Големина
10Г
12Г
Sačuvano u omiljne
ФУСТАНИ 0697433138
2.399 МКД
Големина
10Г
12Г
Sačuvano u omiljne
ФУСТАНИ 97497277
1.989 МКД
Големина
10Г
12Г
Sačuvano u omiljne
ФУСТАНИ 0696672138
1.989 МКД
Големина
10Г
12Г
Sačuvano u omiljne
ФУСТАНИ 0696684172
1.879 МКД
Големина
10Г
12Г
14Г
Sačuvano u omiljne
ФУСТАНИ 0696676911
1.989 МКД
Големина
10Г
12Г
Sačuvano u omiljne
ФУСТАНИ 0696673435
1.989 МКД
Големина
10Г
12Г