ТРЕНЕРКИ
ТРЕНЕРКИ
ТРЕНЕРКИ
ТРЕНЕРКИ
OKAIDI

ТРЕНЕРКИ

Шифра на артикл: 0695755443
1.099 МКД
1.099 МКД
1.099 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
( Одреди величина ) ( Одреди величина )
  • 10Г
  • 12Г
Залихи
Количина: 1
2
1
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија ТРЕНЕРКИ
Боја РОЗОВА
Бренд OKAIDI
Назив ТРЕНЕРКИ
Пол ДЕВОЈЧИЊА
Состав 15% полиестер, 85% памук

Моментално нема коментари
Карактеристика Вредност
Kатегорија ТРЕНЕРКИ
Боја РОЗОВА
Бренд OKAIDI
Назив ТРЕНЕРКИ
Пол ДЕВОЈЧИЊА
Состав 15% полиестер, 85% памук
Моментално нема коментари

Слични производи

Sačuvano u omiljne
ТРЕНЕРКИ 0698498258
1.419 МКД
Големина
10Г
12Г
Sačuvano u omiljne
ТРЕНЕРКИ 0695756445
1.349 МКД
Големина
10Г
12Г
Sačuvano u omiljne
ТРЕНЕРКИ 0695756138
1.349 МКД
Големина
10Г
12Г
Sačuvano u omiljne
ТРЕНЕРКИ 0695755050
1.099 МКД
Големина
10Г
12Г
Sačuvano u omiljne
ТРЕНЕРКИ 96505138
929 МКД
Големина
10Г
12Г
Sačuvano u omiljne
ТРЕНЕРКИ 96505904
929 МКД
Големина
10Г
12Г