ЧАНТА
ЧАНТА
ЧАНТА
ЧАНТА
OKAIDI

ЧАНТА

Шифра на артикл: 0700442349
1.349 МКД
1.349 МКД
1.349 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
( Одреди величина ) ( Одреди величина )
  • 0
Залихи
Количина: 1
2
1
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија ЧАНТИ И РАНЦИ
Боја ЖОЛТА
Бренд OKAIDI
Назив ЧАНТА,РАНЕЦ
Пол ДЕВОЈЧИЊА
Состав 4%полиестер,7%метал,89%полиетилен

Моментално нема коментари
Карактеристика Вредност
Kатегорија ЧАНТИ И РАНЦИ
Боја ЖОЛТА
Бренд OKAIDI
Назив ЧАНТА,РАНЕЦ
Пол ДЕВОЈЧИЊА
Состав 4%полиестер,7%метал,89%полиетилен
Моментално нема коментари

Слични производи

Sačuvano u omiljne
1.419 МКД
Sačuvano u omiljne
1.419 МКД
Sačuvano u omiljne
929 МКД
Sačuvano u omiljne
1.419 МКД
Sačuvano u omiljne
1.419 МКД
Sačuvano u omiljne
1.419 МКД