ЧОРАПИ
ЧОРАПИ
ЧОРАПИ
ЧОРАПИ
OBAIBI

ЧОРАПИ

Шифра на артикл: 0700761800
409 МКД
399 МКД
399 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
( Одреди величина ) ( Одреди величина )
  • 23/26
  • 13/14
  • 15/18
  • 19/22
Залихи
Количина: 1
2
1
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија ЧОРАПИ
Боја БЕЛА
Бренд OBAIBI
Назив ЧОРАПИ
Пол ДЕВОЈЧИЊА
Состав 3% ЕЛАСТИН 9% МЕТАЛНИ ВЛАКНА 15% ПОЛИЕСТЕР 22% ПОЛИАМИД 51% ПАМУК

Моментално нема коментари
Карактеристика Вредност
Kатегорија ЧОРАПИ
Боја БЕЛА
Бренд OBAIBI
Назив ЧОРАПИ
Пол ДЕВОЈЧИЊА
Состав 3% ЕЛАСТИН 9% МЕТАЛНИ ВЛАКНА 15% ПОЛИЕСТЕР 22% ПОЛИАМИД 51% ПАМУК
Моментално нема коментари

Слични производи

Sačuvano u omiljne
ЧОРАПИ 0706760325
399 МКД
Големина
23/26
13/14
15/18
19/22
Sačuvano u omiljne
ЧОРАПИ 0705860429
399 МКД
Големина
23/26
13/14
15/18
19/22
Sačuvano u omiljne
ЧОРАПИ 0705830822
549 МКД
Големина
23/26
13/14
15/18
19/22
Sačuvano u omiljne
ЧОРАПИ 0699570543
549 МКД
Големина
23/26
13/14
15/18
19/22
Sačuvano u omiljne
ЧОРАПИ 0699570414
549 МКД
Големина
23/26
13/14
15/18
19/22
Sačuvano u omiljne
ЧОРАПИ 0706448805
399 МКД
Големина
23/26
27/30
31/34
35/38
Sačuvano u omiljne
ЧОРАПИ 0705452429
549 МКД
Големина
10/12
13/14
15/18
Sačuvano u omiljne
ЧОРАПИ 0704778991
160 МКД
Заштеда -60%
200 МКД
399 МКД
Големина
23/26
13/14
15/18
19/22
Sačuvano u omiljne
ЧОРАПИ 0704769991
220 МКД
Заштеда -60%
275 МКД
549 МКД
Големина
23/26
15/18
13/14
19/22
Sačuvano u omiljne
ЧОРАПИ 0694504435
549 МКД
Големина
23/26
13/14
15/18
19/22
Sačuvano u omiljne
ЧОРАПИ 0702491441
280 МКД
Заштеда -60%
350 МКД
699 МКД
Големина
10/12
13/14
15/18
Sačuvano u omiljne
ЧОРАПИ 0686032349
399 МКД
Големина
23/26
13/14
15/18
19/22