ДОДАТОК ЗА КОСА
OKAIDI

ДОДАТОК ЗА КОСА

Шифра на артикл: 0700356805
409 МКД
399 МКД
399 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
( Одреди величина ) ( Одреди величина )
  • 0
Залихи
Количина: 1
2
1
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија ДОДАТОК ЗА КОСА
Боја БЕЛА
Бренд OKAIDI
Назив ДОДАТОК ЗА КОСА
Пол ДЕВОЈЧИЊА
Состав 10% ЕЛАСТИН 30% МЕТАЛ 60% ПОЛИЕСТЕР

Моментално нема коментари
Карактеристика Вредност
Kатегорија ДОДАТОК ЗА КОСА
Боја БЕЛА
Бренд OKAIDI
Назив ДОДАТОК ЗА КОСА
Пол ДЕВОЈЧИЊА
Состав 10% ЕЛАСТИН 30% МЕТАЛ 60% ПОЛИЕСТЕР
Моментално нема коментари

Слични производи