ДУКСЕР
ДУКСЕР
ДУКСЕР
ДУКСЕР
OKAIDI

ДУКСЕР

Шифра на артикл: 0692470233
1.419 МКД
1.419 МКД
1.419 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
( Одреди величина ) ( Одреди величина )
  • 10Г
  • 12Г
  • 14Г
Залихи
Количина: 1
2
1
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија ДУКСЕРИ
Боја ЗЕЛЕНА
Бренд OKAIDI
Назив ДУКСЕР
Пол МОМЧИЊА
Состав 15% полиестер, 85% памук, 5% вискоза, 15% полиестер, 80% памук

Моментално нема коментари
Карактеристика Вредност
Kатегорија ДУКСЕРИ
Боја ЗЕЛЕНА
Бренд OKAIDI
Назив ДУКСЕР
Пол МОМЧИЊА
Состав 15% полиестер, 85% памук, 5% вискоза, 15% полиестер, 80% памук
Моментално нема коментари

Слични производи

Sačuvano u omiljne
ДУКСЕРИ 0703789548
1.419 МКД
Големина
10Г
12Г
14Г
Sačuvano u omiljne
ДУКСЕРИ 0703789277
1.419 МКД
Големина
10Г
12Г
14Г
Sačuvano u omiljne
ДУКСЕРИ 0703789101
1.419 МКД
Големина
10Г
12Г
14Г
Sačuvano u omiljne
ДУКСЕРИ 0697404233
1.779 МКД
Големина
10Г
12Г
14Г
Sačuvano u omiljne
ДУКСЕРИ 0697404068
1.779 МКД
Големина
10Г
12Г
14Г
Sačuvano u omiljne
ДУКСЕРИ 0703788522
1.619 МКД
Големина
10Г
12Г
14Г
Sačuvano u omiljne
ДУКСЕРИ 0704969138
1.779 МКД
Големина
10Г
12Г
14Г
Sačuvano u omiljne
ДУКСЕРИ 0702352928
1.779 МКД
Големина
10Г
12Г
14Г
Sačuvano u omiljne
ДУКСЕРИ 0702352277
1.779 МКД
Големина
10Г
12Г
14Г
Sačuvano u omiljne
ДУКСЕРИ 0702352138
1.779 МКД
Големина
10Г
12Г
14Г
Sačuvano u omiljne
ДУКСЕРИ 0702348522
1.779 МКД
Големина
10Г
12Г
14Г
Sačuvano u omiljne
ДУКСЕРИ 0696621101
1.779 МКД
Големина
10Г
12Г