ЕЛЕК
ЕЛЕК
ЕЛЕК
ЕЛЕК
ЕЛЕК
ЕЛЕК
ЕЛЕК
ЕЛЕК
OKAIDI

ЕЛЕК

Шифра на артикл: 0699949138
1.879 МКД
1.879 МКД
1.879 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
( Одреди величина ) ( Одреди величина )
  • 10Г
  • 12Г
  • 14Г
Залихи
Количина: 1
2
1
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија ЕЛЕЦИ
Боја СИНА
Бренд OKAIDI
Назив ЕЛЕК
Пол МОМЧИЊА
Состав 100% ПОЛИАМИД

Моментално нема коментари
Карактеристика Вредност
Kатегорија ЕЛЕЦИ
Боја СИНА
Бренд OKAIDI
Назив ЕЛЕК
Пол МОМЧИЊА
Состав 100% ПОЛИАМИД
Моментално нема коментари

Слични производи

Sačuvano u omiljne
ЕЛЕЦИ 0701282307
1.879 МКД
Големина
10Г
12Г
14Г
Sačuvano u omiljne
ЕЛЕЦИ 0699950274
1.879 МКД
Големина
10Г
12Г
14Г
Sačuvano u omiljne
ЕЛЕЦИ 0701278134
1.419 МКД
Големина
10Г
12Г
14Г