ФУСТАН
ФУСТАН
ФУСТАН
ФУСТАН
ФУСТАН
ФУСТАН
OKAIDI

ФУСТАН

Шифра на артикл: 0699524800
1.989 МКД
1.989 МКД
1.989 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
( Одреди величина ) ( Одреди величина )
  • 10Г
  • 12Г
  • 14Г
Залихи
Количина: 1
2
1
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија ФУСТАНИ
Боја БЕЛА
Бренд OKAIDI
Назив ФУСТАН
Пол ДЕВОЈЧИЊА
Состав 100% ПАМУК

Моментално нема коментари
Карактеристика Вредност
Kатегорија ФУСТАНИ
Боја БЕЛА
Бренд OKAIDI
Назив ФУСТАН
Пол ДЕВОЈЧИЊА
Состав 100% ПАМУК
Моментално нема коментари

Слични производи

Sačuvano u omiljne
ФУСТАНИ 0700641349
2.619 МКД
Големина
10Г
12Г
Sačuvano u omiljne
ФУСТАНИ 0700145091
1.559 МКД
Големина
10Г
Sačuvano u omiljne
ФУСТАНИ 0700144916
1.559 МКД
Големина
10Г
12Г
Sačuvano u omiljne
ФУСТАНИ 0700144420
1.559 МКД
Големина
10Г
12Г
Sačuvano u omiljne
ФУСТАНИ 0699979512
1.669 МКД
Големина
10Г
12Г
14Г
Sačuvano u omiljne
ФУСТАНИ 0699978253
1.419 МКД
Големина
10Г
Sačuvano u omiljne
ФУСТАНИ 0699979833
1.669 МКД
Големина
10Г
12Г
Sačuvano u omiljne
ФУСТАНИ 0700378171
2.619 МКД
Големина
10Г
12Г
Sačuvano u omiljne
ФУСТАНИ 0699978703
1.419 МКД
Големина
10Г
Sačuvano u omiljne
ФУСТАНИ 0699977258
1.879 МКД
Големина
10Г
12Г
Sačuvano u omiljne
ФУСТАНИ 0699975274
1.879 МКД
Големина
10Г
12Г
Sačuvano u omiljne
ФУСТАНИ 0699525057
2.399 МКД
Големина
10Г
12Г
14Г