ФУСТАН
ФУСТАН
ФУСТАН
ФУСТАН
OBAIBI

ФУСТАН

Шифра на артикл: 0700318916
1.669 МКД
1.669 МКД
1.669 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
( Одреди величина ) ( Одреди величина )
  • 6M
  • 9M
  • 12M
  • 18M
  • 23M
Залихи
Количина: 1
2
1
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија ФУСТАНИ
Боја СИВА
Бренд OBAIBI
Назив ФУСТАН
Пол ДЕВОЈЧИЊА
Состав 2% еластин,31% полиестер,67% памук

Моментално нема коментари
Карактеристика Вредност
Kатегорија ФУСТАНИ
Боја СИВА
Бренд OBAIBI
Назив ФУСТАН
Пол ДЕВОЈЧИЊА
Состав 2% еластин,31% полиестер,67% памук
Моментално нема коментари

Слични производи

Sačuvano u omiljne
ФУСТАНИ 0700303400
1.879 МКД
Големина
3M
6M
9M
Sačuvano u omiljne
ФУСТАНИ 0701166439
1.349 МКД
Големина
3M
6M
9M
12M
18M
23M
Sačuvano u omiljne
ФУСТАНИ 0700532171
1.669 МКД
Големина
3M
6M
9M
12M
18M
23M
Sačuvano u omiljne
ФУСТАНИ 0700484632
1.419 МКД
Големина
3M
6M
12M
18M
23M
Sačuvano u omiljne
ФУСТАНИ 0700484274
1.419 МКД
Големина
6M
12M
18M
23M
Sačuvano u omiljne
ФУСТАНИ 0700481089
1.879 МКД
Големина
6M
9M
12M
18M
23M
Sačuvano u omiljne
ФУСТАНИ 0700352800
2.399 МКД
Големина
6M
12M
18M
23M
Sačuvano u omiljne
ФУСТАНИ 0700302274
1.669 МКД
Големина
3M
6M
9M
Sačuvano u omiljne
ФУСТАНИ 0700321172
2.399 МКД
Големина
3M
6M
9M
12M
18M
23M
Sačuvano u omiljne
ФУСТАНИ 0700320057
1.879 МКД
Големина
6M
12M
18M
23M
Sačuvano u omiljne
ФУСТАНИ 0700319800
1.989 МКД
Големина
3M
6M
9M
12M
18M
23M
Sačuvano u omiljne
ФУСТАНИ 0699601305
1.669 МКД
Големина
3M
6M
12M
18M
23M