ФУСТАН
ФУСТАН
ФУСТАН
ФУСТАН
OKAIDI

ФУСТАН

Шифра на артикл: 0705898805
2.499 МКД
2.499 МКД
1.999 МКД
Заштеда: 500 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
( Одреди величина ) ( Одреди величина )
  • 10Г
  • 12Г
  • 14Г
Залихи
Количина: 1
2
1
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија ФУСТАНИ
Боја БЕЛА
Бренд OKAIDI
Назив ФУСТАН
Пол ДЕВОЈЧИЊА
Состав 42% ПАМУК 58% ПОЛИЕСТЕР, 5% МЕТАЛНИ ВЛАКНА 7% ПОЛИЕСТЕР 23% ЛЕН 65% ПАМУК, 5% МЕТАЛНИ ВЛАКНА 7%ПОЛИЕСТЕР 23% ЛЕН 65% ПАМУК

Моментално нема коментари
Карактеристика Вредност
Kатегорија ФУСТАНИ
Боја БЕЛА
Бренд OKAIDI
Назив ФУСТАН
Пол ДЕВОЈЧИЊА
Состав 42% ПАМУК 58% ПОЛИЕСТЕР, 5% МЕТАЛНИ ВЛАКНА 7% ПОЛИЕСТЕР 23% ЛЕН 65% ПАМУК, 5% МЕТАЛНИ ВЛАКНА 7%ПОЛИЕСТЕР 23% ЛЕН 65% ПАМУК
Моментално нема коментари

Слични производи

Sačuvano u omiljne
ФУСТАНИ 0707422117
699 МКД
Заштеда -30%
999 МКД
Големина
10Г
12Г
14Г
Sačuvano u omiljne
ФУСТАНИ 0707420916
1.423 МКД
Заштеда -20%
1.779 МКД
Големина
10Г
12Г
14Г
Sačuvano u omiljne
ФУСТАНИ 0709677422
799 МКД
Заштеда -20%
999 МКД
Големина
10Г
12Г
14Г
Sačuvano u omiljne
ФУСТАНИ 0709677026
799 МКД
Заштеда -20%
999 МКД
Големина
10Г
12Г
14Г
Sačuvano u omiljne
ФУСТАНИ 0707420543
1.239 МКД
Заштеда -20%
1.549 МКД
Големина
10Г
12Г
14Г
Sačuvano u omiljne
ФУСТАНИ 0709243422
719 МКД
Заштеда -20%
899 МКД
Големина
10Г
12Г
14Г
Sačuvano u omiljne
ФУСТАНИ 0707187317
1.591 МКД
Заштеда -20%
1.989 МКД
Големина
10Г
12Г
14Г
Sačuvano u omiljne
ФУСТАНИ 0709243172
719 МКД
Заштеда -20%
899 МКД
Големина
10Г
12Г
14Г
Sačuvano u omiljne
ФУСТАНИ 0707425325
719 МКД
Заштеда -20%
899 МКД
Големина
10Г
12Г
14Г
Sačuvano u omiljne
ФУСТАНИ 0707425119
719 МКД
Заштеда -20%
899 МКД
Големина
10Г
12Г
14Г
Sačuvano u omiljne
ФУСТАНИ 0707187172
1.591 МКД
Заштеда -20%
1.989 МКД
Големина
10Г
12Г
14Г
Sačuvano u omiljne
ФУСТАНИ 0707716402
1.591 МКД
Заштеда -20%
1.989 МКД
Големина
10Г
12Г