ЈАКНА
ЈАКНА
ЈАКНА
ЈАКНА
ЈАКНА
ЈАКНА
ЈАКНА
ЈАКНА
ЈАКНА
ЈАКНА
OBAIBI

ЈАКНА

Шифра на артикл: 96044102
Провери достапност
( Одреди величина ) ( Одреди величина )
  • 6M
  • 9M
  • 12M
  • 18M
  • 23M
Залихи
Morate biti verifikovani korisnik kako bi ste videli cenu proizvoda
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија ЈАКНИ И ПАЛТА
Боја ТЕГЕТ
Бренд OBAIBI
Назив ЈАКНА,ПАЛТО
Пол МОМЧИЊА
Состав 100% ПОЛИЕСТЕР

Моментално нема коментари
Карактеристика Вредност
Kатегорија ЈАКНИ И ПАЛТА
Боја ТЕГЕТ
Бренд OBAIBI
Назив ЈАКНА,ПАЛТО
Пол МОМЧИЊА
Состав 100% ПОЛИЕСТЕР
Моментално нема коментари

Слични производи

Sačuvano u omiljne
2.099 МКД
Заштеда -30%
2.999 МКД
Големина
6M
9M
12M
18M
23M
Sačuvano u omiljne
1.879 МКД
Големина
6M
9M
12M
18M
23M
Sačuvano u omiljne
3.099 МКД
Големина
6M
12M
18M
23M
Sačuvano u omiljne
2.499 МКД
Големина
6M
9M
12M
18M
23M