ЈАКНА
ЈАКНА
ЈАКНА
ЈАКНА
ЈАКНА
ЈАКНА
ЈАКНА
ЈАКНА
ЈАКНА
ЈАКНА
OKAIDI

ЈАКНА

Шифра на артикл: 96164124
2.399 МКД
2.399 МКД
2.399 МКД
Заштеда: 0 МКД
Провери достапност
( Одреди величина )
  • 10Г
  • 12Г
  • 14Г
Залихи
Morate biti verifikovani korisnik kako bi ste videli cenu proizvoda
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Боја ТЕГЕТ
Бренд OKAIDI
Назив ЈАКНА, ЈАКНА,ПАЛТО
Пол ДЕВОЈЧИЊА
Состав 100% ПОЛИАМИД

Моментално нема коментари
Карактеристика Вредност
Боја ТЕГЕТ
Бренд OKAIDI
Назив ЈАКНА, ЈАКНА,ПАЛТО
Пол ДЕВОЈЧИЊА
Состав 100% ПОЛИАМИД
Моментално нема коментари