ЈАКНА
ЈАКНА
ЈАКНА
ЈАКНА
ЈАКНА
ЈАКНА
ЈАКНА
ЈАКНА
ЈАКНА
ЈАКНА
ЈАКНА
ЈАКНА
ЈАКНА
ЈАКНА
ЈАКНА
ЈАКНА
OBAIBI

ЈАКНА

Шифра на артикл: 98884822
2.399 МКД
2.399 МКД
2.399 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
( Одреди величина ) ( Одреди величина )
  • 6M
  • 12M
  • 18M
  • 23M
Залихи
Количина: 1
2
1
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија ЈАКНИ И ПАЛТА
Боја КРЕМ
Бренд OBAIBI
Назив ЈАКНА, ЈАКНА,ПАЛТО
Пол ДЕВОЈЧИЊА
Состав 9% ПОЛИАМИД 36% ПОЛИЕСТЕР 55% ПАМУК

Моментално нема коментари
Карактеристика Вредност
Kатегорија ЈАКНИ И ПАЛТА
Боја КРЕМ
Бренд OBAIBI
Назив ЈАКНА, ЈАКНА,ПАЛТО
Пол ДЕВОЈЧИЊА
Состав 9% ПОЛИАМИД 36% ПОЛИЕСТЕР 55% ПАМУК
Моментално нема коментари

Слични производи

Sačuvano u omiljne
2.499 МКД
Големина
6M
9M
12M
18M
23M
Sačuvano u omiljne
2.399 МКД
Големина
6M
9M
12M
18M
23M
Sačuvano u omiljne
1.879 МКД
Големина
6M
9M
12M
18M
23M