ЈАКНА
ЈАКНА
ЈАКНА
ЈАКНА
ЈАКНА
ЈАКНА
ЈАКНА
ЈАКНА
ЈАКНА
ЈАКНА
ЈАКНА
ЈАКНА
ЈАКНА
ЈАКНА
OKAIDI

ЈАКНА

Шифра на артикл: 0684029305
2.619 МКД
2.619 МКД
2.619 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
( Одреди величина ) ( Одреди величина )
  • 10Г
  • 12Г
  • 14Г
Залихи
Количина: 1
2
1
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија ЈАКНИ И ПАЛТА
Боја ЖОЛТА
Бренд OKAIDI
Назив ЈАКНА,ПАЛТО
Пол МОМЧИЊА

Моментално нема коментари
Карактеристика Вредност
Kатегорија ЈАКНИ И ПАЛТА
Боја ЖОЛТА
Бренд OKAIDI
Назив ЈАКНА,ПАЛТО
Пол МОМЧИЊА
Моментално нема коментари

Слични производи

Sačuvano u omiljne
1.200 МКД
Заштеда -50%
2.399 МКД
Големина
10Г
12Г
14Г