ЈАКНА
ЈАКНА
ЈАКНА
ЈАКНА
ЈАКНА
ЈАКНА
OKAIDI

ЈАКНА

Шифра на артикл: 96136233
Провери достапност
( Одреди величина ) ( Одреди величина )
  • 10Г
  • 12Г
  • 14Г
Залихи
Morate biti verifikovani korisnik kako bi ste videli cenu proizvoda
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија ЈАКНИ И ПАЛТА
Боја ЗЕЛЕНА
Бренд OKAIDI
Назив ЈАКНА,ПАЛТО
Пол МОМЧИЊА
Состав 100% ПОЛИАМИД

Моментално нема коментари
Карактеристика Вредност
Kатегорија ЈАКНИ И ПАЛТА
Боја ЗЕЛЕНА
Бренд OKAIDI
Назив ЈАКНА,ПАЛТО
Пол МОМЧИЊА
Состав 100% ПОЛИАМИД
Моментално нема коментари

Слични производи

Sačuvano u omiljne
1.200 МКД
Заштеда -50%
2.399 МКД
Големина
10Г
12Г
14Г