ЈАКНА
ЈАКНА
ЈАКНА
ЈАКНА
ЈАКНА
ЈАКНА
OBAIBI

ЈАКНА

Шифра на артикл: 0684274102
1.879 МКД
1.879 МКД
1.879 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
( Одреди величина ) ( Одреди величина )
  • 6M
  • 12M
  • 18M
  • 23M
Залихи
Количина: 1
2
1
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија ЈАКНИ И ПАЛТА
Боја СИНА
Бренд OBAIBI
Назив ЈАКНА,ПАЛТО
Пол МОМЧИЊА
Состав 29% ПОЛИЕСТЕР 71% ПОЛИАМИД, 29%полиестер,71%полиамид

Моментално нема коментари
Карактеристика Вредност
Kатегорија ЈАКНИ И ПАЛТА
Боја СИНА
Бренд OBAIBI
Назив ЈАКНА,ПАЛТО
Пол МОМЧИЊА
Состав 29% ПОЛИЕСТЕР 71% ПОЛИАМИД, 29%полиестер,71%полиамид
Моментално нема коментари

Слични производи

Sačuvano u omiljne
2.619 МКД
Големина
6M
12M
18M
23M
Sačuvano u omiljne
2.499 МКД
Големина
6M
12M
18M
23M
Sačuvano u omiljne
2.619 МКД
Големина
6M
12M
18M
23M
Sačuvano u omiljne
2.999 МКД
Големина
6M
12M
18M
23M
Sačuvano u omiljne
2.399 МКД
Големина
6M
9M
12M
18M
23M
Sačuvano u omiljne
2.999 МКД
Големина
6M
12M
18M
23M
Sačuvano u omiljne
3.099 МКД
Големина
6M
12M
18M
23M