ЈАКНА
ЈАКНА
ЈАКНА
ЈАКНА
ЈАКНА
ЈАКНА
ЈАКНА
ЈАКНА
OKAIDI

ЈАКНА

Шифра на артикл: 0695698412
Провери достапност
( Одреди величина ) ( Одреди величина )
  • 10Г
  • 12Г
  • 14Г
Залихи
Morate biti verifikovani korisnik kako bi ste videli cenu proizvoda
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија ЈАКНИ И ПАЛТА
Боја РОЗОВА
Бренд OKAIDI
Назив ЈАКНА,ПАЛТО
Пол ДЕВОЈЧИЊА
Состав 100% ПОЛИЕСТЕР

Моментално нема коментари
Карактеристика Вредност
Kатегорија ЈАКНИ И ПАЛТА
Боја РОЗОВА
Бренд OKAIDI
Назив ЈАКНА,ПАЛТО
Пол ДЕВОЈЧИЊА
Состав 100% ПОЛИЕСТЕР
Моментално нема коментари

Слични производи