ЈАКНА
ЈАКНА
ЈАКНА
ЈАКНА
ЈАКНА
ЈАКНА
OKAIDI

ЈАКНА

Шифра на артикл: 0695728923
4.599 МКД
4.599 МКД
4.599 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
( Одреди величина ) ( Одреди величина )
  • 10Г
  • 12Г
  • 14Г
Залихи
Количина: 1
2
1
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија ЈАКНИ И ПАЛТА
Боја СИВА
Бренд OKAIDI
Назив ЈАКНА,ПАЛТО
Пол МОМЧИЊА
Состав 100% ПОЛИАМИД

Моментално нема коментари
Карактеристика Вредност
Kатегорија ЈАКНИ И ПАЛТА
Боја СИВА
Бренд OKAIDI
Назив ЈАКНА,ПАЛТО
Пол МОМЧИЊА
Состав 100% ПОЛИАМИД
Моментално нема коментари

Слични производи

Sačuvano u omiljne
2.399 МКД
Големина
10Г
12Г
14Г
Sačuvano u omiljne
2.399 МКД
Големина
10Г
12Г
14Г
Sačuvano u omiljne
1.989 МКД
Големина
6M
12M
18M
23M
Sačuvano u omiljne
1.320 МКД
Заштеда -60%
1.650 МКД
3.299 МКД
Големина
10Г
12Г
14Г
Sačuvano u omiljne
4.599 МКД
Големина
10Г
12Г
14Г
Sačuvano u omiljne
1.679 МКД
Заштеда -30%
2.399 МКД
Големина
10Г
12Г
14Г
Sačuvano u omiljne
2.619 МКД
Големина
10Г
12Г
14Г
Sačuvano u omiljne
2.619 МКД
Големина
10Г
12Г
14Г
Sačuvano u omiljne
2.619 МКД
Големина
10Г
12Г
14Г
Sačuvano u omiljne
2.619 МКД
Големина
10Г
12Г
14Г
Sačuvano u omiljne
1.679 МКД
Заштеда -30%
2.399 МКД
Големина
10Г
12Г
14Г
Sačuvano u omiljne
1.679 МКД
Заштеда -30%
2.399 МКД
Големина
10Г
12Г
14Г