КОМБИНЕЗОН
КОМБИНЕЗОН
КОМБИНЕЗОН
КОМБИНЕЗОН
КОМБИНЕЗОН
КОМБИНЕЗОН
OKAIDI

КОМБИНЕЗОН

Шифра на артикл: 0701214512
1.349 МКД
1.349 МКД
1.349 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
( Одреди величина ) ( Одреди величина )
  • 10Г
  • 12Г
  • 14Г
Залихи
Количина: 1
2
1
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија КОМБИНЕЗОНИ
Боја ЦРВЕНА
Бренд OKAIDI
Назив КОМБИНЕЗОН
Пол ДЕВОЈЧИЊА
Состав 30%ПОЛИЕСТЕР 70% ПАМУК

Моментално нема коментари
Карактеристика Вредност
Kатегорија КОМБИНЕЗОНИ
Боја ЦРВЕНА
Бренд OKAIDI
Назив КОМБИНЕЗОН
Пол ДЕВОЈЧИЊА
Состав 30%ПОЛИЕСТЕР 70% ПАМУК
Моментално нема коментари

Слични производи

Sačuvano u omiljne
944 МКД
Заштеда -30%
1.349 МКД
Големина
10Г
12Г
14Г
Sačuvano u omiljne
944 МКД
Заштеда -30%
1.349 МКД
Големина
10Г
12Г
14Г
Sačuvano u omiljne
1.879 МКД
Големина
10Г
12Г
14Г
Sačuvano u omiljne
1.879 МКД
Големина
10Г
12Г
Sačuvano u omiljne
1.879 МКД
Големина
10Г
12Г
Sačuvano u omiljne
1.392 МКД
Заштеда -30%
1.989 МКД
Големина
10Г
12Г
14Г
Sačuvano u omiljne
752 МКД
Заштеда -60%
940 МКД
1.879 МКД
Големина
10Г
12Г
Sačuvano u omiljne
1.249 МКД
Големина
10Г
12Г
Sačuvano u omiljne
1.249 МКД
Големина
10Г
12Г
Sačuvano u omiljne
1.879 МКД
Големина
10Г
12Г
Sačuvano u omiljne
1.879 МКД
Големина
10Г
12Г
Sačuvano u omiljne
1.879 МКД
Големина
10Г
12Г