КОСТИМ ЗА КАПЕЊЕ
КОСТИМ ЗА КАПЕЊЕ
КОСТИМ ЗА КАПЕЊЕ
КОСТИМ ЗА КАПЕЊЕ
OKAIDI

КОСТИМ ЗА КАПЕЊЕ

Шифра на артикл: 0706630632
1.349 МКД
1.349 МКД
1.079 МКД
Заштеда: 270 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
( Одреди величина ) ( Одреди величина )
  • 10Г
  • 12Г
  • 14Г
Залихи
Количина: 1
2
1
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија КОСТИМИ ЗА КАПЕЊЕ 
Боја ПОРТОКАЛОВА
Бренд OKAIDI
Назив КОСТИМ ЗА КАПЕЊЕ
Пол МОМЧИЊА
Состав 100% ПОЛИЕСТЕР

Моментално нема коментари
Карактеристика Вредност
Kатегорија КОСТИМИ ЗА КАПЕЊЕ 
Боја ПОРТОКАЛОВА
Бренд OKAIDI
Назив КОСТИМ ЗА КАПЕЊЕ
Пол МОМЧИЊА
Состав 100% ПОЛИЕСТЕР
Моментално нема коментари

Слични производи

Sačuvano u omiljne
1.079 МКД
Заштеда -20%
1.349 МКД
Големина
10Г
12Г
14Г
Sačuvano u omiljne
1.079 МКД
Заштеда -20%
1.349 МКД
Големина
10Г
12Г
14Г
Sačuvano u omiljne
1.079 МКД
Заштеда -20%
1.349 МКД
Големина
10Г
12Г
14Г