БЛУЗА
БЛУЗА
БЛУЗА
БЛУЗА
БЛУЗА
БЛУЗА
OKAIDI

БЛУЗА

Шифра на артикл: 0661270172
Провери достапност
( Одреди величина ) ( Одреди величина )
  • 10Г
  • 12Г
  • 14Г
Залихи
Morate biti verifikovani korisnik kako bi ste videli cenu proizvoda
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија МАИЦИ,БЛУЗИ
Боја СИНА
Бренд OKAIDI
Назив МАИЦА,БЛУЗА
Пол ДЕВОЈЧИЊА
Состав 5% еластин,95% памук

Моментално нема коментари
Карактеристика Вредност
Kатегорија МАИЦИ,БЛУЗИ
Боја СИНА
Бренд OKAIDI
Назив МАИЦА,БЛУЗА
Пол ДЕВОЈЧИЊА
Состав 5% еластин,95% памук
Моментално нема коментари

Слични производи

Sačuvano u omiljne
729 МКД
Големина
10Г
12Г
14Г
Sačuvano u omiljne
829 МКД
Големина
10Г
12Г
14Г
Sačuvano u omiljne
829 МКД
Големина
10Г
12Г
14Г
Sačuvano u omiljne
829 МКД
Големина
10Г
12Г
14Г
Sačuvano u omiljne
729 МКД
Големина
3M
6M
12M
18M
23M
Sačuvano u omiljne
729 МКД
Големина
10Г
12Г
14Г
Sačuvano u omiljne
699 МКД
Големина
10Г
12Г
Sačuvano u omiljne
929 МКД
Големина
10Г
12Г
14Г
Sačuvano u omiljne
929 МКД
Големина
10Г
12Г
14Г
Sačuvano u omiljne
929 МКД
Големина
10Г
12Г
14Г
Sačuvano u omiljne
829 МКД
Големина
10Г
12Г
Sačuvano u omiljne
929 МКД
Големина
10Г
12Г
14Г