БЛУЗА
БЛУЗА
БЛУЗА
БЛУЗА
БЛУЗА
БЛУЗА
OKAIDI

БЛУЗА

Шифра на артикл: 0704362274
829 МКД
829 МКД
829 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
( Одреди величина ) ( Одреди величина )
  • 10Г
  • 12Г
  • 14Г
Залихи
Количина: 1
2
1
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија МАИЦИ,БЛУЗИ
Боја ЗЕЛЕНА
Бренд OKAIDI
Назив МАИЦА,БЛУЗА
Пол ДЕВОЈЧИЊА
Состав 6% ЕЛАСТИН 94% ПАМУК

Моментално нема коментари
Карактеристика Вредност
Kатегорија МАИЦИ,БЛУЗИ
Боја ЗЕЛЕНА
Бренд OKAIDI
Назив МАИЦА,БЛУЗА
Пол ДЕВОЈЧИЊА
Состав 6% ЕЛАСТИН 94% ПАМУК
Моментално нема коментари

Слични производи

Sačuvano u omiljne
929 МКД
Големина
10Г
12Г
14Г
Sačuvano u omiljne
729 МКД
Големина
10Г
12Г
14Г
Sačuvano u omiljne
729 МКД
Големина
10Г
12Г
14Г
Sačuvano u omiljne
1.099 МКД
Големина
10Г
12Г
14Г
Sačuvano u omiljne
829 МКД
Големина
10Г
12Г
14Г
Sačuvano u omiljne
829 МКД
Големина
10Г
12Г
14Г
Sačuvano u omiljne
1.099 МКД
Големина
10Г
12Г
14Г
Sačuvano u omiljne
729 МКД
Големина
10Г
12Г
14Г
Sačuvano u omiljne
729 МКД
Големина
10Г
12Г
14Г
Sačuvano u omiljne
729 МКД
Големина
10Г
12Г
14Г
Sačuvano u omiljne
929 МКД
Големина
10Г
12Г
Sačuvano u omiljne
929 МКД
Големина
10Г
12Г