КАПА
OKAIDI

КАПА

Шифра на артикл: 0703052277
929 МКД
929 МКД
929 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
( Одреди величина ) ( Одреди величина )
  • 2/6Г
  • 8/14Г
Залихи
Количина: 1
2
1
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија МАРАМИ, КАПИ И РАКАВИЦИ
Боја ЗЕЛЕНА
Бренд OKAIDI
Назив МАРАМА,КАПА,РАКАВИЦИ
Пол МОМЧИЊА
Состав 23% ПОЛИАМИД 30% ПОЛИЕСТЕР 47% ВИСКОЗА

Моментално нема коментари
Карактеристика Вредност
Kатегорија МАРАМИ, КАПИ И РАКАВИЦИ
Боја ЗЕЛЕНА
Бренд OKAIDI
Назив МАРАМА,КАПА,РАКАВИЦИ
Пол МОМЧИЊА
Состав 23% ПОЛИАМИД 30% ПОЛИЕСТЕР 47% ВИСКОЗА
Моментално нема коментари

Слични производи

Sačuvano u omiljne
1.249 МКД
Големина
2/4Г
6/8Г
10/12Г
12/14Г
Sačuvano u omiljne
929 МКД
Големина
2/6Г
8/14Г
Sačuvano u omiljne
929 МКД
Големина
2/6Г
8/14Г
Sačuvano u omiljne
929 МКД
Големина
2/6Г
8/14Г