ЗДОЛНИШТЕ
ЗДОЛНИШТЕ
ЗДОЛНИШТЕ
ЗДОЛНИШТЕ
ЗДОЛНИШТЕ
ЗДОЛНИШТЕ
OKAIDI

ЗДОЛНИШТЕ

Шифра на артикл: 0685919632
1.090 МКД
545 МКД
545 МКД
Заштеда: 545 МКД
Провери достапност
( Одреди величина ) ( Одреди величина )
  • 10Г
  • 12Г
Залихи
Morate biti verifikovani korisnik kako bi ste videli cenu proizvoda
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија ЗДОЛНИШТА
Боја ПОРТОКАЛОВА
Бренд OKAIDI
Назив ЗДОЛНИШТЕ
Пол ДЕВОЈЧИЊА
Состав 1% еластин , 3% полиестер 96% вискоза

Моментално нема коментари
Карактеристика Вредност
Kатегорија ЗДОЛНИШТА
Боја ПОРТОКАЛОВА
Бренд OKAIDI
Назив ЗДОЛНИШТЕ
Пол ДЕВОЈЧИЊА
Состав 1% еластин , 3% полиестер 96% вискоза
Моментално нема коментари

Слични производи

Sačuvano u omiljne
ЗДОЛНИШТА 0696745742
1.669 МКД
Големина
10Г
12Г
Sačuvano u omiljne
ЗДОЛНИШТА 0696745422
1.669 МКД
Големина
10Г
12Г
Sačuvano u omiljne
ЗДОЛНИШТА 0695058911
1.669 МКД
Големина
10Г
12Г
14Г
Sačuvano u omiljne
ЗДОЛНИШТА 0695057550
1.669 МКД
Големина
10Г
12Г
14Г
Sačuvano u omiljne
ЗДОЛНИШТА 0695057138
1.669 МКД
Големина
10Г
12Г
14Г
Sačuvano u omiljne
ЗДОЛНИШТА 0695056172
1.349 МКД
Големина
10Г
12Г
Sačuvano u omiljne
ЗДОЛНИШТА 0695055510
1.419 МКД
Големина
10Г
12Г
Sačuvano u omiljne
ЗДОЛНИШТА 0695054422
1.419 МКД
Големина
10Г
Sačuvano u omiljne
ЗДОЛНИШТА 0695054274
1.419 МКД
Големина
10Г
12Г
Sačuvano u omiljne
ЗДОЛНИШТА 0695055172
1.419 МКД
Големина
10Г
12Г
Sačuvano u omiljne
ЗДОЛНИШТА 0686274406
1.590 МКД
Големина
10Г
12Г
14Г
Sačuvano u omiljne
ЗДОЛНИШТА 0685919274
1.090 МКД
Големина
10Г
12Г