ФУСТАН
ФУСТАН
ФУСТАН
ФУСТАН
ФУСТАН
ФУСТАН
OBAIBI

ФУСТАН

Шифра на артикл: 0707065244
1.549 МКД
1.549 МКД
1.239 МКД
Заштеда: 310 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
( Одреди величина ) ( Одреди величина )
  • 3M
  • 6M
  • 9M
  • 12M
  • 18M
  • 23M
Залихи
Количина: 1
2
1
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија БЕБЕШКИ КОМПЛЕТИ
Боја ЗЕЛЕНА
Бренд OBAIBI
Назив БЕБЕШКИ КОМПЛЕТ, ФУСТАН
Пол ДЕВОЈЧИЊА
Состав 100% ПАМУК

Моментално нема коментари
Карактеристика Вредност
Kатегорија БЕБЕШКИ КОМПЛЕТИ
Боја ЗЕЛЕНА
Бренд OBAIBI
Назив БЕБЕШКИ КОМПЛЕТ, ФУСТАН
Пол ДЕВОЈЧИЊА
Состав 100% ПАМУК
Моментално нема коментари

Слични производи

Sačuvano u omiljne
999 МКД
Големина
3M
6M
9M
12M
18M
23M
Sačuvano u omiljne
999 МКД
Големина
3M
6M
9M
12M
18M
23M
Sačuvano u omiljne
1.423 МКД
Заштеда -20%
1.779 МКД
Големина
3M
6M
9M
12M
18M
23M
Sačuvano u omiljne
1.245 МКД
Заштеда -30%
1.779 МКД
Големина
3M
6M
9M
12M
18M
23M
Sačuvano u omiljne
1.099 МКД
Големина
3M
6M
9M
12M
18M
23M
Sačuvano u omiljne
1.099 МКД
Големина
3M
6M
9M
12M
18M
23M