ФУСТАН
OKAIDI

ФУСТАН

Шифра на артикл: 0705899172
2.399 МКД
2.399 МКД
2.399 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
( Одреди величина ) ( Одреди величина )
  • 10Г
  • 12Г
Залихи
Количина: 1
2
1
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија ФУСТАНИ
Боја СИНА
Бренд OKAIDI
Назив ФУСТАН
Пол ДЕВОЈЧИЊА
Состав 100% ПАМУК

Моментално нема коментари
Карактеристика Вредност
Kатегорија ФУСТАНИ
Боја СИНА
Бренд OKAIDI
Назив ФУСТАН
Пол ДЕВОЈЧИЊА
Состав 100% ПАМУК
Моментално нема коментари

Слични производи

Sačuvano u omiljne
ФУСТАНИ 0705903916
1.779 МКД
Големина
10Г
12Г
14Г
Sačuvano u omiljne
ФУСТАНИ 0705895543
1.549 МКД
Големина
10Г
12Г
Sačuvano u omiljne
ФУСТАНИ 0707143317
1.549 МКД
Големина
10Г
12Г
14Г
Sačuvano u omiljne
ФУСТАНИ 0705902800
2.399 МКД
Големина
10Г
12Г
14Г
Sačuvano u omiljne
ФУСТАНИ 0705900835
2.499 МКД
Големина
10Г
12Г
14Г
Sačuvano u omiljne
ФУСТАНИ 0705898805
2.499 МКД
Големина
10Г
12Г
14Г
Sačuvano u omiljne
ФУСТАНИ 0705898349
2.499 МКД
Големина
10Г
12Г
14Г
Sačuvano u omiljne
ФУСТАНИ 0706883402
2.399 МКД
Големина
10Г
12Г
Sačuvano u omiljne
ФУСТАНИ 0704394138
1.989 МКД
Големина
10Г
12Г
Sačuvano u omiljne
ФУСТАНИ 0704393277
796 МКД
Заштеда -60%
995 МКД
1.989 МКД
Големина
10Г
12Г
Sačuvano u omiljne
ФУСТАНИ 0704392520
960 МКД
Заштеда -60%
1.200 МКД
2.399 МКД
Големина
10Г
12Г
Sačuvano u omiljne
ФУСТАНИ 0704391520
960 МКД
Заштеда -60%
1.200 МКД
2.399 МКД
Големина
10Г
12Г