ФУСТАН
ФУСТАН
ФУСТАН
ФУСТАН
ФУСТАН
ФУСТАН
OKAIDI

ФУСТАН

Шифра на артикл: 0705901417
2.399 МКД
2.399 МКД
2.399 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
( Одреди величина ) ( Одреди величина )
  • 10Г
  • 12Г
  • 14Г
Залихи
Количина: 1
2
1
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија ФУСТАНИ
Боја РОЗОВА
Бренд OKAIDI
Назив ФУСТАН
Пол ДЕВОЈЧИЊА
Состав 100% ПОЛИЕСТЕР

Моментално нема коментари
Карактеристика Вредност
Kатегорија ФУСТАНИ
Боја РОЗОВА
Бренд OKAIDI
Назив ФУСТАН
Пол ДЕВОЈЧИЊА
Состав 100% ПОЛИЕСТЕР
Моментално нема коментари

Слични производи

Sačuvano u omiljne
ФУСТАНИ 0709677026
999 МКД
Големина
10Г
12Г
14Г
Sačuvano u omiljne
ФУСТАНИ 0707420543
1.549 МКД
Големина
10Г
12Г
14Г
Sačuvano u omiljne
ФУСТАНИ 0709243422
899 МКД
Големина
10Г
12Г
14Г
Sačuvano u omiljne
ФУСТАНИ 0707187317
1.989 МКД
Големина
10Г
12Г
14Г
Sačuvano u omiljne
ФУСТАНИ 0709243172
899 МКД
Големина
10Г
12Г
14Г
Sačuvano u omiljne
ФУСТАНИ 0707425325
899 МКД
Големина
10Г
12Г
14Г
Sačuvano u omiljne
ФУСТАНИ 0707425119
899 МКД
Големина
10Г
12Г
14Г
Sačuvano u omiljne
ФУСТАНИ 0707187172
1.989 МКД
Големина
10Г
12Г
14Г
Sačuvano u omiljne
ФУСТАНИ 0707716402
1.989 МКД
Големина
10Г
12Г
Sačuvano u omiljne
ФУСТАНИ 0707716134
1.989 МКД
Големина
10Г
12Г
14Г
Sačuvano u omiljne
ФУСТАНИ 0707074835
2.399 МКД
Големина
10Г
12Г
14Г
Sačuvano u omiljne
ФУСТАНИ 0707073337
1.989 МКД
Големина
10Г
12Г
14Г