Направи онлајн нарачки и добиј 2.000 денари ваучер од Окаиди!
БЛОГ

Направи онлајн нарачки и добиј 2.000 денари ваучер од Окаиди!

21.07.2022.

 

Во време кога температурите неверојатно растат, постојано бараме соодветни парчиња облека со кои најмилите ќе можат непречено да уживаат во играта, а веќе знаете дека за тоа постои само едно место – Окаиди!

 

Со цел да ви се заблагодариме за вашата лојалност, само за вас, креиравме промотивна лојалти кампања со која во периодот од 15.07 до 15.08 сите оние кои ќе направат онлајн нарачки во вредност од 10.000 денари, добиваат на подарок ваучер од 2.000 денари во наредниот месец.

Со ова, уште еднаш покажуваме колку нѝ значи вашата лојалност, постојано обидувајќи се да најдеме начин да ви се заблагодариме за истата.

Сега, полесно од кога и да е, можете да одберете супер слатки парчиња за вашите најмили од летната колекција, но сосема навреме да ги подготвите и за есенските денови пред нас со избор од новата колекција полна шик модели.

Месец јули е секогаш прекрасен за планирање и на годишниот одмор, па така, доколку сè уште не заминавте, опремете ги вашите најмили со најубавите костими за капење, со капите изработени од исклучително квалитетен материјал, со најпријатните маички на куси ракави, но и со обувките со кои играта ќе биде уште поинтересна.

Не двоумете се и искористете го и намалувањето до -50% во чии рамки ќе добиете многу повеќе за многу помалку, а вашето малечко ќе ви биде благодарно за тоа.

На следниов линк ги гледате сите парчиња од колекцијата на Окаиди на кои знаеме дека нема да им одолеете, а следните топли денови се совршен момент да направите нарачка онлајн и да добиете ваучер со супер износ за следното купување!

 

 

 
 
Моментално нема коментари

Слични статии

20.
Feb.
2023.
БЛОГ
Ако ви требаше малку инспирација, ве известуваме дека во продавниците на Okaidi и онлајн пристигна новата колекција на брендот, полна неодоливи парчиња за си...
15.
Dec.
2022.
БЛОГ
За радоста да биде уште поголема, тука е нивниот омилен бренд Okaidi кој како и секоја година, повторно нè израдува со најубавите празнични парчиња см...
30.
Aug.
2022.
БЛОГ
Секогаш тука за нови почетоци, омилениот бренд на родителите и децата Okaidi, ја започна својата „Back to School“ кампања во која повторно понуди...